10 populārākās jaunās filmas, kas pievienotas Netflix

Jaunu filmu piedāvājums straumēšanas gigantam Netflix neapšaubāmi ir iespaidīgs. Katru nedēļu platformai tiek pievienoti desmitiem jaunu oriģinālseriālu, filmas un citi saturi.

Reizēm var būt grūti izšķirties, ko no milzīgā piedāvājuma izvēlēties skatīšanai vispirms. Tieši tāpēc esam apkopojuši 10 pēdējā laikā Netflix pievienotās filmas, kuras noteikti nevajadzētu palaist garām.

  1. “Glass Onion: A Knives Out Mystery”

Leģendārā režisora Riana Džonsona jaunākā filma ir ilgi gaidītā 2019. gada veiksmes stāsta “Naži ārā” turpinājums. Šoreiz detektīvs Blanšs ar Daniela Kreiga neparasto šarmu dosies uz grieķu miljardiera privāto salu, lai atšķetinātu jaunu noslēpumainu mīklu. Absurdi komēdijai raksturīgie pavērsieni un asprātīgie dialogi garantē teicamu izklaides pieredzi.

  1. “The Good Nurse”

Drāma, kuras pamatā ir patiesi notikumi, stāsta par medicīnas māsu Eimiju, kura sāk aizdomāties, ka kāds viņas kolēģis – feldšeris Čārlzs – varētu būt atbildīgs par vairāku pacientu nāvi. Kad viņas aizdomas sāk apstiprināties, Eimijai nākas riskēt ar savu dzīvību, lai apturētu Čārlzu pirms vēl kāds ciestu. Filmas galvenajās lomās redzamas tādas zvaigznes kā Džesika Česteina un Edijs Redmeins.

  1. “Enola Holmes 2”

Strādājot kopā ar saviem draugiem, talantīgā jaunā detektīve Enola Holmsa turpina attīstīt prasmes un reputāciju, risinot arvien sarežģītākus gadījumus. Tikmēr pasauli apdraud jauna briesmu pilna sazvērestība. Vai Enolai izdosies pierādīt, ka pati spēj atrisināt šo noslēpumaino mīklu bez slavenā brāļa Šerloka palīdzības? Aizraujošs piedzīvojums visai ģimenei ar elpu aizraujošiem pavērsieniem.

  1. “The Wonder”

Stāsts, kura pamatā ir Eimas Donagas romāns, risinās 19. gadsimta vidus Īrijā. Necilā lauku ciemā ierodas garīdzniece, lai novērotu 11 gadus vecu meiteni, kura apgalvo, ka jau četrus mēnešus nav neko ēdusi. Gadījums ātri vien iegūst plašu publicitāti, un garīdzniecei nākas noskaidrot patiesību. Galvenajās lomās Flora Robsone un Tomass Turgoūds. Mistikas un noslēpumu pilna filma, kas turēs vaļā skatītāju acis līdz pat pēdējām filmas sekundēm.

  1. “My Father’s Dragon”

Izsalkušo 2D animācijas cienītāju priekam – piedzīvojumu pilna ģimenes filma, kuras centrā ir drosmīgs zēns Elmers. Kad viņš uzzina, ka Drosmīgajam pūķim, kas dzīvo svešā salā, draud briesmas, Elmers dodas pārdrošā glābšanas misijā. Filma stāsta par draudzību un drosmes spēku, kā arī par to, cik svarīgi ir palīdzēt tiem, kuri nonākuši bēdās. Lielisks skatāmvielas variants kopā ar bērniem.

  1. “Sr.”

Biogrāfiska drāma par slavenā tenora Lutsiāno Pavaroti dzīves pēdējo gadu, tajā skaitā par viņa attiecībām ar jaunāko sievu Nikiju. Pazīstamais režisors Rons Hauards filmā precīzi attēlojis 1960-to gadu beigu Itāliju, kā arī opera zvaigznes panākumus un grūtības sabalansēt darba dzīvi ar attiecībām ģimenē. Filmas režisors uzskata, ka tā nav standarta biogrāfija, bet gan mīlestības stāsts par vienu no ievērojamākajiem operas dziedātājiem. Galvenajā lomā izcilais amerikāņu aktieris Havjers Bardems.

  1. “Guillermo del Toro’s Pinocchio”

Leģendārā meksikāņu režisora Gijērmo del Toro tumši burvīgā Gepeta un Pinokio stāsta ekranizācija. Kā jau ierasts režisora filmās, arī šeit netrūkst makabrisma – filmas darbība risinās fašistiskās Itālijas fona. Lai gan sižets seko klasiskajam stāstam par koka lelli, kas top par īstu puisi, režisora interpretācija ir drūma un piesātināta. Animācijas cienītāji to noteikti novērtēs, taču jāņem vērā, ka varbūt ne vispiemērotākā izvēle jaunāko bērnu auditorijai.

  1. “Qala”

Indiešu mūzikas dokumentālā drāma, kuras darbība risinās 1940. un 1950. gados. Filmas centrā ir dziļa un sarežģīta attiecību dinamika starp talantīgo dziedātāju Qalu un viņas lielisko, tomēr nežēlīgo māti. Kad mātes pagātnes tumšie noslēpumi sāk nākt gaismā, abu dzīve mainās uz visiem laikiem. Filmas pamatā ir varas un kontroles motīvi mūzikas industrijā. Galveno varoņu talants nodrošina aizraujošu skatāmvielu.

  1. “I Believe in Santa”

Ziemassvētku komēdijās vienmēr pietrūkst svaiguma, taču šis stāsts spēs ieinteresēt. Piecas pusaudžu māsas raksta vēstules Ziemassvētku vecītim, jo cer, ka viņš spēs atkal apvienot viņu vecākus. Protams, brīnumu vietā meitenes iegūst ko pavisam negaidītu… Filmas centrā ir mīlestība, attiecības, ģimenes saites un Cerība (ar lielo burtu), apvienojot siltu humoru un vieglu romantiku. Galvenajās lomās Konkordija un Žaneta.

  1. “Scrooge: A Christmas Carol”

Visbeidzot animācijas filma pieaugušajiem – mūsdienīga un stilistiska Čārlza Dikensha Ziemassvētku stāsta interpretācija, kuru ierunājis aktrišu plejāde ar Lūku Evanželu priekšgalā. Skopais un neciešamais finanšu pārstāvis Skrūdžs Ziemassvētku priekšvakarā saņem trīs garu vizītes, kas viņu aizved pagātnes, tagadnes un nākotnes ceļojumā. Vai šī mistiskā pieredze galu galā mainīs skopuļa attieksmi pret dzīvi? Filmas veidotāji centušies maksimāli tuvināties literārajam darbam, tai pat laikā piešķirot stāstam svaigumu.

Šie ir tikai 10 piemēri nesen Netflix pievienotajām filmām, taču platforma piedāvā ievērojami plašāku pirmizrāžu klāstu. Tāpēc, ja esat izsalkuši pēc kvalitatīvas un daudzveidīgas skatāmvielas, noteikti pārskatiet jaunumus! Katrs skatītājs noteikti atradīs sev piemērotāko žanru, stāstu un noskaņu. Labs skatīšanās piedzīvojums garantēts