5 lētākie legālie straumēšanas pakalpojumi latviešu valodā

Straumēšanas pakalpojumu popularitāte ar katru gadu turpina kāpt, paverot iespēju skatīties filmas, seriālus un citus saturus tiešsaistē. Lielāko platformu mēneša abonementu cenas gan mēdz būt visai iespaidīgas. Tomēr arī šajā nišā pastāv konkurence, un daži pakalpojumi piedāvā lētākus risinājumus.

Šeit apkopoti 5 straumēšanas pakalpojumi, kas nodrošina pieeju plašam satura klāstam latviešu valodā par samērīgām cenām.

  1. Tet+

Viena no lielākajām legālajām straumēšanas platformām Latvijā ar vairāk nekā 150 kanāliem un plašu filmu un seriālu bibliotēku. Tet+ saturs pilnībā pieejams latviski. Abonementa cenas sākas jau no 6,99€ mēnesī. Pieejami gan lineārās TV kanāli, gan arī plaša VOD (video pēc pieprasījuma) bibliotēka. Īpaši Tet+ oriģinālie seriāli un raidījumi kļuvuši populāri latviešu skatītāju vidū.

  1. Viaplay

Strauji augošs Ziemeļvalstu straumēšanas pakalpojums, kas pieejams arī Latvijā un citur Baltijā. Viaplay piedāvā gan Skandināvijas saturu ar subsītijām, gan arī atsevišķus titrus latviešu valodā. Mēneša pamata paka ar visu saturu izmaksā 7,99€, taču pieejami arī lētāki varianti (filmu vai seriālu pakas). Lielisks risinājums, ja interesē ziemeļvalstu kino un TV produkcija.

  1. Go3

Latvijas satura straumēšanas pakalpojums, kas sevi pozicionē kā lētāko risinājumu tirgū – ar cenu no 3,99€ mēnesī. Go3 piedāvā pieeju vairāk nekā 60 kanāliem un plašam arhīvam ar vietējiem seriāliem, raidījumiem, filmām un bērnu saturu. Pakalpojums pieejams vairākās platformās – datorā, viedtālruņos un viedtelevizoros. Saturs 100% latviešu valodā.

  1. TV3 Grupas Zelta arhīvs

TV3, LNT, TV6 un citu kanālu labāko saturu iespējams noskatīties ar Zelta arhīva abonementu. Salīdzinoši lēta mēneša maksa – 4,99€. Pieejams plašs vietējo seriālu, izklaidējošo šovu, ziņu un sporta raidījumu klāsts. Atsevišķi titri latviešu valodā. Paredzēts tieši tiem, kas vēlas piekļuvi vietējam saturam.

  1. Helio

Helio ir vēl viens jauns straumēšanas pakalpojums Latvijā, kas nodrošina gan TV kanālu tiešraides, gan arī plašu bibliotēku ar vietējo saturu. Helio abonēšana maksā 5,99€ mēnesī. Pieslēgums iespējams vairākām ierīcēm un saturs skatāms arī ārpus mājokļa. Pakalpojums orientēts uz latviešu valodā runājošo auditoriju.

Kā redzams, patiesi lēti straumēšanas abonementi Latvijā ir pieejami, sākot jau no 4 eiro mēnesī.

Šiem 5 minētajiem tiešsaistes TV un filmu platformām ir paliels lietotāju skaits valstī, un katrai no tām ir savas stiprās puses. Izvēle ir atkarīga no skatītāja vēlmēm un budžeta!